Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Autocamping PODLESOK, vitajte v raji

Autocamping Podlesok sa nachádza v severozápadnej časti Slovenského raja, 2 km od obce Hrabušice, 18 km od Spišskej Novej Vsi a 16 km od Popradu v turistickom centre Podlesok (542 m n.m.).  Je ideálnym východiskovým bodom do roklín Suchá Belá, Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol, Sokolia dolina a Kysele, na Tomášovský výhľad a historické Kláštorisko. Je situovaný v nádhernom prostredí priamo pri vstupe do najznámejšej a najnavštevovanejšej rokliny Slovenského raja Suchá Belá. 
slovensky raj
Čaká na Vás jeden z najkrajších kútov Slovenska, príďte navštíviť nádherné rokliny a tiesňavy v Raji. 
Rezerváciu si je možné vytvoriť  iba emailom alebo cez kontaktný formulár.

Prvá otvorená zimná sezóna.

Ubytovanie

18.01.2019

Chata JAVORINA

Chata JAVORINA

5-lôžková chata staršieho typu v pôvodnom stave, bez kuchynky a riadov Na prízemí je dvojlôžko,stôl,stoličky,sprcha,WC a terasa pred vstupom Na poschodí sú 3 oddelené postele v jednej izbe Elektrické vykurovanie a posteľné prádlo sú súčasťou.

Detail

18.01.2019

Chata JAVORINA KOMFORT

Chata JAVORINA KOMFORT

2-spálňová chata pre 6-8 osôb, má prízemie a poschodie. Na prízemí je rozkladacia sedacia súprava,stôl a 6 stoličiek, sprchovací kút s WC,kuchynka s riadom, chladnička,varná doska. Na poschodí sú 2 izby,v prvej je manželská posteľ a jednolôžko a v druhej sú 3 postele. Chata je dostupná celoročne.

Detail